O firmie

Firma ELPRIM powstała w 1992 roku jako odpowiedź na rozwijający się rynek elementów wystroju i dekoracji wnętrz oraz zewnętrznych elementów wykończenia domów i mieszkań.

Wychodząc naprzeciw potrzebom coraz większej rzeszy zadowolonych Klientów od 2003 roku otwieramy sukcesywnie punkty w Galeriach Handlowych. Na chwilę obecną mamy już 10 takich wysp reklamowych w największych miastach aglomeracji śląskiej oraz na Opolszczyźnie.

Coraz większy rozwój przyczynił się do rozbudowy firmy  (co nas niezmiernie cieszy), dlatego powstały kolejne oddziały. Dziś oprócz siedziby możemy zaprosić Państwa do nowoczesnego salonu sprzedaży.

Na dzień dzisiejszy ELPRIM to firma, która dysponuje potężną flotą samochodów, najnowocześniejszym parkiem maszynowym do produkcji rolet oraz naszym największym skarbem – ponad 60. zatrudnianymi Pracownikami – najlepszymi fachowcami w tym co robią. Zdobyte w przeciągu tego okresu doświadczenie pozwala nam mieć pełne rozeznanie, co do potrzeb naszych Klientów, a co za tym idzie ich zaspokojenie.

Jako firma jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań przy budowie domów - już na etapie projektu służymy cennymi radami, co do funkcjonalności oraz jak najwyższej oszczędności podczas późniejszego użytkowania wymarzonego domu.

Oferując najwyższej klasy okna, różne systemy rolet zewnętrznych, bramy garażowe, markizy oraz pergole - sprawiamy, że Państwa nowy, remontowany bądź rozbudowywany dom będzie ciepły, przytulny, komfortowy i intymny. W swojej ofercie posiadamy również bogaty wybór elementów wystroju okien między innymi:

- rolety materiałowe
- rolety rzymskie
- żaluzje pionowe i poziome
- żaluzje drewniane i aluminiowe
- plisy
- moskitiery

a wszystko to w bardzo bogatej gamie kolorystycznej i z materiałów najwyższej jakości.

Pełna kontrola na każdym etapie produkcji sprawia, że dostarczony przez nas produkt finalny jest w pełni sprawny i wartościowy. Nasi przeszkoleni konsultanci są do Państwa ciągłej dyspozycji i zobowiązani do przedstawienia pełnej oferty i odpowiedzi na wszystkie pytania.

Zapewniamy Państwu bezpłatny pomiar i doradztwo oraz fachowy montaż przez naszych przeszkolonych monterów - pracujemy tylko własnymi brygadami, nie korzystając z podnajmu firm zewnętrznych, co sprawia, że dbamy o każdy drobny szczegół i jak najwyższą jakość usługi. Wychodząc również naprzeciw wszelkim Państwa oczekiwaniom zapewniamy pełen serwis, który działa szybko i sprawnie.

Partnerzy:

FORMULARZ KONTAKTOWY